ÇORUH OUTDOOR TRAVEL VE TOURS

Rota Bizden vizyonu, gelişen dünyaya ayak uydurmaktan daha çok, onunla birlikte gelişmek ve misafirlerini de bu gelişime dâhil edebilmektir.

Rota Bizden   misyonu “misafirlerine, farklılık gözetmeksizin hizmette uygun fiyata yüksek kalitede hizmet imkânı sunmak ve misafirlerimizi “Yeni Nesil Tatil” anlayışı adı altında buluşturmak.

 

Çoruh Outdoor Travel & Tours Acentesinin vermekte olduğu hizmetler nelerdir?

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARI

Çoruh Outdoor Travel & Tours ailesi misafirlerine, Tursab seyahat acenteleri vasıtasıyla yurtiçi ve yurtdışı münferit gruplar ya da firmaların düzenlemiş olduğu toplu turlar ile dünyanın güzelliklerine karışma imkânı sunmaktadır. Münferit turlar için profesyonel rehberlik hizmeti imkânı Firma tarafından ayrıca da sunulabilmektedir.

Yurtici yurtdisi turlar

VİP ARAÇ VE PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

Ödün verilmemiş bir kalite ile sunulan; havaalanı transferleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, münferit turlarda ihtiyaca yönelik düzenlemeler, en uygun fiyat garantisi Çoruh Outdoor Travel & Tours’de!

Vip transfer rehberlik hizmeti

OKUL, İŞ, GRUP, ÖZEL TURLAR

İnce detaylarla planlanmış okul gezileriyle, iş seyehatları için dopdolu bir portföy hazırladık. Bu seçeneklerden birini grubunuz için düzenlememizi ya da tamamen grubunuza özel programları geliştirmemizi isteyebilirsiniz. Özel Grup Turu Formu Doldurmak İçin Tıkla

Okul gezileri is gezileri ozel turlari

UÇAK BİLETİ REZERVASYONU

Keyifli bir uçuş sunabilmek için tüm alternatifleri sunarak misafirlerin istekleri doğrultusunda en uygun bileti temin etmeleri sağlanmaktadır. Çoruh Outdoor Travel & Tours  konforun zirvesine ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

Ucak bileti alma

OTEL REZERVASYONLARI

Seyahat ve tatil konusunda Firmanın, 10.000’den fazla otel seçeneği bulunmaktadır. Uzman bir kadrosu olan Çoruh Outdoor Travel & Tours, misafirlerine mutlu olacakları seçenekleri sunmaktadır.

Otel rezervasyonu