loading

LAVANTA TARLALARI VE SALDA GÖLÜ TURU

Lavanta Tarlaları ve Salda Gölü Turu

Siz değerli misafirlerimizle Türkiye'nin Maldivleri" Salda Gölü, Pamukkale Travertenleri,Hierapolis Antik Kentine gideceğiz. İnstagram hesaplarınızı şenlendirecek fotoğraflar çekilmeye ne dersiniz ?

1. Gün | İstanbul'dan Hareket |  1 Temmuz 2022

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
22:20 Kartal Köprüsü Altı
22:40 Çayırova Mc Donalds

Siz değerli misafirlerimizi önceden belirlediğimiz bekleme duraklarından alarak 8 Saatlik son model donanıma sahip araçlarımızla keyifli bir gece yolculuğuna çıkıyoruz.


2. Gün | Salda Gölü, Burdur, Burdur Müzesi, Sagalassos Antik Kenti, Isparta |  02 Temmuz 2022

Gece yolculuğumuzun ardından Türkiyenin maldivleri olarak bilinen ve turizmin kalbi olan Saldda Gölüne gidiyoruz. Bembeyaz kumlar, turkuaz rengi suyu ile sizleri karşılıyor. Burda serbest kahvaltı molası ve yüzme molası vereceğiz. Saldadan ayrılırıp bir sonraki durağımız olan Burdur'a müzikler eşliğinde devam ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek olan yolculuğumuz ardından Burdur'a ulaşıyoruz. Burada ki ilk durağımız Burdur Arkeoloji müzesi olacak. Rehberimiz eşliğinde müzeye giriş yapıyoruz ve rehberimizin anlatımı ile de müze gezimizi sonlandırıyoruz. Hız kesmeden yolculuğumuza devam ediyoruz, bir sonraki durağımız Sagalassos Antik Kenti. Antik şehir içerisine rehberimiz eşliğinde gezilerimizi tamamlayarak Pamukkalede bulunan otelimize gidiyoruz. Otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyor ve konaklama imkanı buluyoruz.

 


 

3. Gün | Isparta, Lavanta Tarlaları, Kuyucak Köyü, İstanbul'a Dönüş |  03 Temmuz 2022

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış yapıyoruz. Eşsiz görüntüsü ile sizi mest edecek olan Lavanta Tarlalarına gidiyoruz. Kuyucak Köyü'nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta tarlaları içerisinde muhteşem fotoğraflar çekebilme imkanı buluyoruz. Lavantaların arasında fotoğraflar çekilip doğal lavanta ürünlerinden satın alabileceğiz. Öğle yemeği molasının ardından İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Keyifli rengarenk bir yolculuk sonrası İstanbul'a ulaşarak sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki Rota Bizden x Ugo Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

LAVANTA TARLALARI VE SALDA GÖLÜ TURU

Son 10 Kişi
999,00 TL / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

✅ 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
✅ Otelde Sabah Kahvaltısı
✅ Otelde Akşam Yemeği
✅ Profesyonel Kokartlı Rehberlik
✅ Lüks Araçlar ile Ulaşım
✅ Tüm Geziler
✅ Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

❌ Gidişteki Sabah Kahvaltısı
❌ Öğle Yemekleri
❌ Dönüşteki Akşam Yemeği
❌ Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Hareket Saatleri

  • İncirli Doğtaş Mobilya Önü
  • Mecidiyeköy
  • Kadıköy Evlendirme Dairesi
  • Kartal Köprüsü
  • Çayırova Mc Donalds
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi