loading
Hakkımızda

Rota Bizden (Çoruh Outdoor & Travel & Tours)  Acentesi  1999 yılında sektörde ciddi bir marka olmayı hedefleyen, İstanbul  merkezinde Tursab’a kayıtlı 6403 işletme numarası ile kurulmuş A sınıfı bir Turizm Seyahat Acentesidir.


Çoruh Turizm vizyonu, gelişen dünyaya ayak uydurmaktan daha çok, onunla birlikte gelişmek ve misafirlerini de bu gelişime dâhil edebilmektir.

Rota Bizden misyonu “misafirlerine, farklılık gözetmeksizin hizmette uygun fiyata yüksek kalitede hizmet imkânı sunmak ve misafirlerimizi “Yeni Nesil Tatil” anlayışı adı altında buluşturmak.

Çoruh Turizm Seyahat Acentesinin vermekte olduğu hizmetler nelerdir?


OTEL REZERVASYONLARI

Seyahat ve tatil konusunda Firmanın, 10.000’den fazla otel seçeneği bulunmaktadır. Uzman bir kadrosu olan Ugo Turizm , misafirlerine mutlu olacakları seçenekleri sunmaktadır.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARI

Rota Bizden yani Çoruh Turizm ailesi misafirlerine, yurtiçi ve yurtdışı münferit gruplar ya da firmanın düzenlemiş olduğu toplu turlar ile dünyanın güzelliklerine karışma imkânı sunmaktadır. Münferit turlar için profesyonel rehberlik hizmeti imkânı Firma tarafından ayrıca da sunulabilmektedir.

VİP ARAÇ VE PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

Ödün verilmemiş bir kalite ile sunulan; havaalanı transferleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, münferit turlarda ihtiyaca yönelik düzenlemeler, en uygun fiyat garantisi www.rotabizden.com ’da!

UÇAK BİLETİ REZERVASYONU

Keyifli bir uçuş sunabilmek için tüm alternatifleri sunarak misafirlerin istekleri doğrultusunda en uygun bileti temin etmeleri sağlanmaktadır. Çoruh Turizm konforun zirvesine ulaşabilmeyi hedeflemektedir.