loading
Hakkımızda

Rota Bizden (Çoruh Outdoor & Travel & Tours) Acentesi 1999 yılında sektörde ciddi bir marka olmayı hedefleyen, İstanbul merkezinde Türkiye Seyahat Acentalar Birliği'ne kayıtlı 6304 işletme numarası ile kurulmuş A Sınıfı bir Turizm Seyahat Acentesidir.

 

Misyonumuz: Müşterilerimize unutulmaz ve tatmin edici seyahat deneyimleri sunmak, yerel kültürleri keşfetmelerine yardımcı olmak ve onlara güvenilir, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunarak seyahatlerini kolaylaştırmak.


Vizyonumuz: Turizm sektöründe lider bir konum elde etmek ve sürekli olarak müşteri memnuniyetini artırmak için yenilikçi çözümler ve kaliteli hizmetler sunarak sektörde öncü olmak. Müşterilerimizin seyahat deneyimlerini geliştirmek ve dünya çapında tanınan bir turizm markası olmak.


Çoruh Turizm vizyonu, gelişen dünyaya ayak uydurmaktan daha çok, onunla birlikte gelişmek ve misafirlerini de bu gelişime dâhil edebilmektir.


Rota Bizden x Çoruh Turizm Seyahat Acentesinin vermekte olduğu hizmetler nelerdir?


YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARI
Çoruh Turizm X Rota Bizden ailesi misafirlerine, yurtiçi ve yurtdışı münferit gruplar ya da firmanın düzenlemiş olduğu toplu turlar ile dünyanın güzelliklerine karışma imkânı sunmaktadır. Münferit turlar için profesyonel rehberlik hizmeti imkânı Firma tarafından ayrıca da sunulabilmektedir.

 

VİP ARAÇ VE PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
Ödün verilmemiş bir kalite ile sunulan; havaalanı transferleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, münferit turlarda ihtiyaca yönelik düzenlemeler, en uygun fiyat garantisi www.rotabizden.com ’da!