loading

EGE'NİN GİZLİ KÖYLERİ

EGE KÖYLERİ TURU

KALBİNİZ EGE'DE KALSIN

Gece İstanbul’dan Hareket
Sizler için 4/4’lük hazırladığımız programın ilk adımı olarak siz değerli misafirlerimizi belirlediğimiz bekleme duraklarından alarak ikramlar ve molalar eşliğinde yolculuğa başlıyoruz.

 

1. Gün /  - Tire, Birgi, Ödemiş Kuşadası
Sabahın ilk ışıklarında ortak olarak belirlediğimiz karar ile kahvaltımızı alıp

ilk günün, ilk adımı olarak Ege Köyleri Turu na Birgi Köyünden başlıyoruz. Birgi köyünde programımızda bulunan ‘‘Tarihi Çakırağa Konağı Müzesi, Aydınoğlu Mehmet Bey Camii, İmam-ı Birgii Türbe ve Külliyesi’’ daha sonra Birgi Köyünden ayrılıp, rotamızı Ödemiş’e çeviriyoruz. Ödemişte yaptığımız çevre gezisinin ardından öğle yemeği için Adını ve aynı zamanda güzelliğini çoğu yere yazdıran Tire’ye hareket ediyoruz. Daha sonra Tirenin yöresel lezzetlerini tatmak için ortak olarak belirlediğimiz restoranda yemeğimizi yiyoruz. Güzel bir ziyafet çektikten sonra Tirede çevre gezimizi ve aynı zamanda alışverişlerimizi yapıyoruz. Buradan ayrılıp Kuşadasındaki otelimize yerleşmek için yolla çıkıyoruz, Konaklama Ve Akşam Yemeği Otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restoranda veya Serbest Zaman Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği : Uygun bir restoranda extra
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama:    Kuşadası

 

2. Gün / - Doğanbey Köyü, Kirazlı Köyü, Çamlık Köyü, Burgaz Köyü, Kuşadası
Sabahın erken saatlerinde otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra araçlarımıza binip 1920’lı yıllara kadar Rumların yaşadığı Doğanbey Köyüne gidiyoruz. Rumlara tanıklık etmiş olan tarih dolu evlerin ara sokaklarında dolaşırken rehberimizin verdiği serbest zamanı fotoğraf çekimleri için kullanıyoruz. Daha sonra yine ortak belirlediğimiz restorantımıza giderek yörenin bilenen yemeklerinden tadıyoruz. Yemeğimizin ardından Kuşadasına bağlı olan Kirazlı Köyüne gidiyoruz, Kirazlıda verdiğimiz serbest zamanın ardından rotamızı Çamlık Köyüne çeviriyoruz, köydeki çevre gezimiz ve size verdiğimiz serbest zamanın ardından günün son köyü olan Burgaz Köyüne gidiyoruz, Tarihi eski Osmanlı dönemlerine dayanan Burgaz Köyümüzü gezdikten sonra araçlarımıza binip Konaklama Ve Akşam Yemeği için otelimize giriş yapıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir)
Öğle Yemeği : Belirlenen Restoranda veya Serbest Zaman Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama: Kuşadası

 

3. Gün / Şirince Köyü, Bademler Köyü, Sığacık Köyü
Otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından araçlarımıza yerleşerek dördüncü günümüzün ilk adımı Şarapları ve Rum evleri ile adını duyuran güzel mi güzel olan evleri, Şirince’ye varıyoruz. Bölgenin meşhur olan Şarap evlerinde Şarap tadımları yaparak gezimize renk katıyoruz. Daha sonra bölgeyi keşfetmek için ve geriye güzel hatıralar bırakmak için rehber eşliğinde geziyoruz. Şirince’den ayrılıp öğle yemeği için Selçuk’a uğrayıp ortak karar alıp belirlediğimiz restoranda yemeklerimizi yiyoruz. Yemek ardından rotamızı Sığacık Köyüne çeviriyoruz. Teos Antik Kenti’nin de yer aldığı Deniz Kenarında yer alan sahil Köyü’ne ulaştığımızda Rehberimizin kısa bilgilendirmeleri sonrası sizlere serbest zaman tanıyoruz. Serbest zaman sonrası eğitim seviyesinin en yüksek olduğu ve Köyün içinde yer alan Tiyatro ile ilgi çeken Bademler Köyü’ne ulaşıyoruz. Köyün temiz havasını soluyup çay / kahve molası sonrası araçlarımıza yerleşerek dönüş yoluna geçiyoruz. Keyifli bir yolculuk ardından İstanbul’a varıp sizleri aldığımız bekleme duraklarına bırakarak başka etkinliklerde görüşmek dileğiyle...

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Yolda serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yolda serbest olarak  alınacaktır. (Ekstra)
 

 

 

EGE'NİN GİZLİ KÖYLERİ

Son 10 Kişi
1.950,00 TL / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
Profesyonel Rehberlik hizmetleri
Milli Park Giriş Ücretleri
Ugo Tur Otobüs içi İkramları
Ugo Tur güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Gidişteki Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Dönüşteki Akşam Yemeği

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 

Hareket Saatleri

  • İNCİRLİ
  • MECİDİYEKÖY
  • KADIKÖY
  • KOZYATAĞI
  • MALTEPE
  • KARTAL
  • İZMİT
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi