loading
İran Turları
İran Turları

İran, Orta Doğu'da yer alan zengin tarihi ve kültürel geçmişi ile dikkat çeken bir ülkedir. İşte İran'ın genel özellikleri, tarih, kültür, ekonomi ve siyaset gibi ana başlıkları içeren kısa bir makale

Doğa Yürüyüşleri
Doğa Yürüyüşleri

Doğa yürüyüşleri şehrin gürültüsünden yoruculuğundan uzaklaşmak isteyen insanlar için birebir aktivitedir. Gerek iş yoğunluğu gerekse diğer yoğunluklardan muzdarip olan bireyler zaman sıkıntısı nedeniyle uzun süreli tatillere çıkamamaktadır.

Balkan Turları
Balkan Turları

Balkan turları arasın da Arnavutluk, Karadağ, Makedonya gibi çoğu ülkeyi kapsayan ülkelerdir. Bu ülkeler her mevsim de farklı tarihi yapı ve tarihi kültürleri ile görülmeye değen yerlerdir.

Ülkemizde Mutlaka Görmeniz Gereken 10 Gerçeküstü Harika!
Ülkemizde Mutlaka Görmeniz Gereken 10 Gerçeküstü Harika!

Bu harika mekanların bazılarını ziyaret etmiş olabilirsiniz. Fakat ülkemizde seçtiklerimiz dışında binlerce gezilip görülesi yerler var. Bu mekanların hepsini şuan için sizlerle buluşturamadığımız için affınıza sığınıyoruz.

Türkiye’de Tarihe Yolculuk Edeceğiniz 5 Yer
Türkiye’de Tarihe Yolculuk Edeceğiniz 5 Yer

Anadolu toprakları, binlerce yıldır farklı medeniyetlere ev sahipliği yapıyor. Asya, Orta Doğu ve Avrupa arasında önemli bir geçiş güzergahında yer alan Anadolu, insanlık tarihine ışık tutan tarihi ve kültürel merkezleriyle tüm dünyanın ilgisini çeken bir coğrafya. Türkiye‘nin batısından doğusuna dört bir yanında onlarca antik kent, ören yeri, müze ve kültürel merkez bulunuyor. Her yıl binlerce ziyaretçi ağırlayan bu noktalardan en popülerlerini bir araya getirdik.