loading

Günübirlik Gölyazı – Mudanya – Trilye Kültür Turu

3 Aralık Pazar Bursa'nın 3 Güzel Beldesi..

 

Tüm katılımcı dostlarımızı aldıktan sonra, yola çıkıyoruz.. 3’ü 1 yerde desek yalan olmaz, sizleri bir birinden güzel 3 ayrı beldeye götüreceğiz, emin olun çok ama çok sevecek ve beğeneceksiniz. Belirtilen buluşma duraklardan misafirlerimizi alıp Eskihisar- Topcular Feribotu ile Yalova üzerinden ilk gezinti noktamız olan Mudanya ya varacağız . Mudanya Mütareke evini görüp eski Mudanya evlerini fotoğraflayıp, bir başka güzellik merkezi olan eski bir rum yerleşim merkezi olan Trilye (Zeytinbağı)'na gideceğiz. Burada bir çok organik ürün alış verişinizi yapabilirsiniz, Taş mektep, papaz okulu ve bir çok tarihi eseri barından bu güzide beldemizden zeytin ve zeytinyağı gibi ürünlerde satın alabilirsiniz. Tirilye’den ayrılıp bir sonraki gezi noktamız olan Gölyazıya doğru yola çıkacağız….
 
GÖLYAZI
Bir çok fotoğrafçı dostumuzun fotoğraf çekmek için gittiği bu güzel yarımada sizleri de büyüleyecektir. Hatta burada gölde 15TL verip bir tekne turuda yapabiliriz. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi ve doğa ürünlerin satıldığı bir çok sergi sizleri ayrı bir dünyaya götürecektir. Uluabat gölünde tekne kullan bayanlar ve avlanan balıklarda bir o denli ilgi çekicidir. Meydanda bulunan yaşlı çınar ağaçları altında çaylarımızı yudumlamak ayrıca bir keyifli olacaktır.
 
MUDANYA
Tarihi Mudanya evleri ve Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı binayı geziyoruz, Deniz kenarındaki tarihi dokusunu her anlamda koruyan bu şirin beldeyi emin olun çok seveceksiniz. Unutmadan Mudanya’daki esnaf lokantaları bir harikadır.
 

TRİLYE
Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de zaman akmıyor sanki durmuş gibidir. Taş mektep, papaz okulu ve bir çok tarihi eseri barından bu güzide beldemizden zeytin ve zeytinyağı gibi ürünlerde satın alabilirsiniz.

İSTANBUL’A DÖNÜŞ
Trafik ve yol durumuna göre saat 22:00 – 23:00 gibi İstanbul’da oluruz..

Günübirlik Gölyazı – Mudanya – Trilye Kültür Turu

Son 10 Kişi
700,00 TL / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

✅ 24 Yıllık Çoruh Turizm Güvencesi
✅ Lüks Araçlar ile Ulaşım
✅ Profesyonel Rehberlik
✅ 1618 Nolu Seyahat Sigortası
✅ Araçta Su İkramı
✅ Feribot Ücreti
✅ Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

❌ Tüm Özel Harcamalar
❌ Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
❌ Dahil Olanlar Dışında Tüm Her Şey

Hareket Saatleri

  • 06:30 İNCİRLİ
  • 06:45 MECDİYEKÖY
  • 07:00 KADIKÖY
  • 07:010 GÖZTEPE
  • 07:20 KOZYAĞI
  • 07:30 BOSTANCI
  • 07:40 MALTEPE
  • 07:50 KARTAL KÖPRÜSÜ
  • 08:05 PENDİK KÖPRÜSÜ
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi