#image_title

POYRAZLAR GÖLÜ – ACARLAR LONGOZU TREKKİNG VE DOĞA TURU

7’DEN 70’E HERKESE UYGUN BİR ETKİNLİK, AİLESİ, EŞİ, DOSTU İLE GÜZEL BİR HAFTASONU GEÇİRMEK İSTEYENLERİ  11 ARALIKTA GEZİMİZE BEKLİYORUZ.

İstanbul’dan Hareket; Karasu >> Poyrazlar Gölü >> Acarlar Longozu

Sabah belirlenen saatler ve duraklardan siz değerli misafirlerimizi alarak rotamızı  Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı ve Acarlar Longozu‘na çeviriyoruz. 

İlk durağımız Poyrazlar gölü olacaktır, kısa bir yürüyüşle gölün çevresini dolaşıp, fotoğraf çekiyoruz. Manzarasıyla sizleri büyüleyecek olan bu gölümüzü gördükten sonra, bir sonraki durağımız  Acarlar Longozu

Poyrazlar Gölü Longoz  Ormanlarına doğru yol alıyoruz. Acarlar Longozu, ülkemizin tek parça halindeki en büyük su içine batmış ormanıdır. Yaz aylarında doğasıyla yeşilin bin bir tonunu bize sunan Acarlar Longozunda doğal renk cümbüşü bizi büyüleyecek. Su üzerinde ki tahta yürüme yolundan Longoz Ormanının içine doğru yürürken Lotus olarak da bilinen Nilüfer Çiçekleri fotoğraf karelerimizi şenlendirecekler. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Sakarya’nın en güzel Tabiat Parklarından olan Poyrazlar Gölü Tabiat Parkına rotamızı çeviriyoruz. Muhteşem bir doğaya sahip Poyrazlar parkında dileyenlerle gölün en güzel manzaraya sahip noktalarında göl ile doğanın uyumunu en güzel yansıtan fotoğraf karelerini hep birlikte yakalayabiliriz. Sonrasında kısa bir serbest zaman veriyoruz. Bu zamanda dileyenlerle göl üzerindeki su bisikletleriyle ördekler arasında bisiklet turu yapabilir, gölün çevresini trenle ya da bisikletle dolaşabilir isteyenlerde göl üzerindeki kafede sıcak içecekler içebilirler ya da at binme alanında at binebiliriz. 

Serbest zamanın ardından İstanbul’a doğru dönüş yoluna geçiyoruz. Bir sonraki Ugo Turizm etkinliğimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Sandwich Paketi (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği: Serbest Zaman’da Alınacaktır. (Eksrta)

💰 Kişi Başı Tur Katılım Bedeli : 390TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
✅ Lüx Araçlar İle Ulaşım
✅ Kahvaltı Sandiviç Paketi (Sandwich, Çubuk Kraker, Top Kek, Çikolata, Şeker, Peçete)
✅ Yerel Rehberlik
✅ Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz
❌ Kişisel Özel Harcamalarınız
❌ Kaleme Alınmayan Diğer Tüm Her Şey

  • Tarih ve Bilet
  • Katılımcı Bilgisi
  • Ödeme
  • Tamamla
ACARLAR LONGOZU ETKİNLİK ÜCRETİ
390TL
Mevcut Kalan Yerler :: 99

POYRAZLAR GÖLÜ + ACARLAR LONGOZU ETKİNLİĞİ

ACARLAR LONGOZU ETKİNLİK ÜCRETİ İÇİN YER KALMAMIŞTIR. Başka bir tarihe rezervasyon bakabilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Toplam: 0