EGENİN SAKLI KÖYLERİ TURU

KALBİNİZ EGE’DE KALSIN

1. Gün / İstanbuldan Gece Yolculuğu / 18 Mayıs Perşembe

22:00 İncirili
22:30 Mecidiyeköy
23:00 Kadıköy Evlendirme
23:15 Göztepe
23:20 Bostancı
23:30 Maltepe
23:45 Kartal Köprüsü

Sizler için 4/4’lük hazırladığımız programın ilk adımı olarak siz değerli misafirlerimizi belirlediğimiz bekleme duraklarından alarak ikramlar ve molalar eşliğinde yolculuğa başlıyoruz.

2. Gün /  – Tire, Birgi, Ödemiş Kuşadası / 19 Mayıs Cuma
Sabahın ilk ışıklarında ortak olarak belirlediğimiz karar ile serbest zaman için kahvaltımızı alacağız, daha sonra İlk günün, ilk adımı olarak Ege Köyleri Turu na Birgi Köyünden başlıyoruz. Birgi köyünde programımızda bulunan ‘‘Tarihi Çakırağa Konağı Müzesi, Aydınoğlu Mehmet Bey Camii, İmam-ı Birgii Türbe ve Külliyesi’’ daha sonra Birgi Köyünden ayrılıp, rotamızı Ödemiş’e çeviriyoruz. Ödemişte yaptığımız çevre gezisinin ardından öğle yemeği için Adını ve aynı zamanda güzelliğini çoğu yere yazdıran Tire’ye hareket ediyoruz. Daha sonra Tirenin yöresel lezzetlerini tatmak için ortak olarak belirlediğimiz restoranda yemeğimizi yiyoruz. Güzel bir ziyafet çektikten sonra Tirede çevre gezimizi ve aynı zamanda alışverişlerimizi yapıyoruz. Buradan ayrılıp Kuşadasındaki otelimize yerleşmek için yolla çıkıyoruz, Konaklama Ve Akşam Yemeği Otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restoranda veya Serbest Zaman Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği : Uygun bir restoranda extra
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama:   Kuşadası Otelleri

3. Gün / – Doğanbey Köyü, Kirazlı Köyü, Çamlık Köyü, Burgaz Köyü, Kuşadası / 20 Mayıs Cumartesi
Sabahın erken saatlerinde otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra araçlarımıza binip 1920’lı yıllara kadar Rumların yaşadığı Doğanbey Köyüne gidiyoruz. Rumlara tanıklık etmiş olan tarih dolu evlerin ara sokaklarında dolaşırken rehberimizin verdiği serbest zamanı fotoğraf çekimleri için kullanıyoruz. Daha sonra yine ortak belirlediğimiz restorantımıza giderek yörenin bilenen yemeklerinden tadıyoruz. Yemeğimizin ardından Kuşadasına bağlı olan Kirazlı Köyüne gidiyoruz, Kirazlıda verdiğimiz serbest zamanın ardından rotamızı Çamlık Köyüne çeviriyoruz, köydeki çevre gezimiz ve size verdiğimiz serbest zamanın ardından günün son köyü olan Burgaz Köyüne gidiyoruz, Tarihi eski Osmanlı dönemlerine dayanan Burgaz Köyümüzü gezdikten sonra araçlarımıza binip Konaklama Ve Akşam Yemeği için otelimize giriş yapıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir)
Öğle Yemeği : Belirlenen Restoranda veya Serbest Zaman Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama: Kuşadası Otelleri

4. Gün / Şirince Köyü, Bademler Köyü, Sığacık Köyü / 21 Mayıs Pazar
Kahvaltımızın ardından Şarapları ve Rum evleri ile adını duyuran güzel mi güzel olan evleri, Şirince’ye varıyoruz. Bölgenin meşhur olan Şarap evlerinde Şarap tadımları yaparak gezimize renk katıyoruz. Daha sonra bölgeyi keşfetmek için ve geriye güzel hatıralar bırakmak için rehber eşliğinde geziyoruz. Şirince’den ayrılıp öğle yemeği için Selçuk’a uğrayıp ortak karar alıp belirlediğimiz restoranda yemeklerimizi yiyoruz. Yemek ardından rotamızı Sığacık Köyüne çeviriyoruz. Teos Antik Kenti’nin de yer aldığı Deniz Kenarında yer alan sahil Köyü’ne ulaştığımızda Rehberimizin kısa bilgilendirmeleri sonrası sizlere serbest zaman tanıyoruz. Serbest zaman sonrası eğitim seviyesinin en yüksek olduğu ve Köyün içinde yer alan Tiyatro ile ilgi çeken Bademler Köyü’ne ulaşıyoruz. Köyün temiz havasını soluyup çay / kahve molası sonrası araçlarımıza yerleşerek dönüş yoluna geçiyoruz. Keyifli bir yolculuk ardından İstanbul’a varıp sizleri aldığımız bekleme duraklarına bırakarak başka etkinliklerde görüşmek dileğiyle…

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Yolda serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yolda serbest olarak  alınacaktır. (Ekstra)
 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
✅ Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
✅ Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
✅ Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
✅ Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
✅ Profesyonel Rehberlik hizmetleri
✅ Milli Park Giriş Ücretleri
✅ Ugo Turizm Otobüs içi İkramları
✅ Ugo Turizm güvencesi
✅ 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
❌ Gidişteki Sabah Kahvaltısı
❌ Öğle Yemekleri 
❌ Dönüşteki Akşam Yemeği
❌ Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 

OLUŞABİLECEK EKONOMİK ŞARTLARA(MAZOT, KONAKLAMA) GÖRE FİYAT GÜNCELLEMESİ YAPILABİLİR.

  • Tarih ve Bilet
  • Katılımcı Bilgisi
  • Ödeme
  • Tamamla
ETKİNLİK KATILIM ÜCRETİ
2899
Mevcut Kalan Yerler :: 36

KATILIMCI LİMİTİ: 30

ETKİNLİK KATILIM ÜCRETİ İÇİN YER KALMAMIŞTIR. Başka bir tarihe rezervasyon bakabilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Toplam: 0