loading

Sonbahar'da Günübirlik Yedigöller Turu

Eşsiz Bolu Yedigöllere Gidiyoruz..

2 FARKLI TARİH SEÇENEĞİ -  27 EKİM GECE VE 28 EKİM GECE ÇIKIŞLI 

 

27 Ekim Cuma Akşamı sizleri bekleme duraklarından misafirlerimizi alarak yolumuza çıkıyoruz. Bolu iline 5-6 km kala innova mola tesislerinde uzun bir ihtiyaç molası veriyoruz, mola sonrası yolumuza devam edip, sabah erken saatlerde 28 Ekim Cumartesi Sabahı erken saatlerde Yedigöller’e varmış olacağız...

 

Sizler için hazırlanmış olan çok özel bir parkurda, 6-7 Km lik bir doğa yürüyüşünü beraberce yapacağız, daha sonra sizler için özel olarak hazırlanan kahvaltı paketlerinizi dağıtacağız, Milli park içinde ki masalarda kahvaltınızı yapabilirsiniz.

 

Sizlere tanıdığımız serbest zaman’da ister fotoğraf çekebilir, gölün etrafını gezebilir, ya da çayınızı yudumlayabilirsiniz. Saat 14.30 gibi otoparkata buluşup dönüş için yola çıkacağız,  dönüş yolunda süpriz yapıp efteni gölünede gidebiliriz..  Trafiğe bağlı olarak saat 21:00 gibi istanbulda olmayı planlıyoruz.

 

Yedigöller Hakkında Genel Bilgi
1642 hektar büyüklüğündeki Yedigöller Havzası, 1965 yılında milli park olarak korumaya alınmıştır. Havza kayan kütlelerin vadilerin önlerini kapatması sonucu oluşan, yüzeysel ve yeraltı akışlarıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye 1500 m. mesafede sıralanmış 7 gölden oluşmuştur.
Milli park bünyesinde Büyük gölSerin gölDeringöl, Nazlı göl, Küçük göl, İnce göl ve Sazlı göl olarak 7 göl vardır. Bu göller aralarında 100 m. yükselti farkı bulunan iki plato üzerindedir. Ortalama 780 m. yükseklikte olan platodaki göllerin en büyüğü Büyük göl’dür. En derin yeri ise 15 m’dir. Büyük göl’ün güneydoğusundaki Deringöl, 20 m. uzunluğundaki akan bölümü ile Büyük göl’e bağlıdır.

 

Sonbahar'da Günübirlik Yedigöller Turu

650,00 TL / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


✅ Lüx Araçlar İle Ulaşım
✅ Sandiviç Kahvaltı Paketi
✅ Milli Parklar Giriş Ücreti
✅ Kokartlı ve Yerel Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

❌ Her Türlü Bütün Özel Harcamalarınız
❌ Kaleme ALınmayan Diğer Tüm Her Şey

Hareket Saatleri

  • İNCİRLİ
  • MECİDİYEKÖY
  • KADIKÖY
  • GÖZTEPE
  • BOSTANCI
  • MALTEPE
  • KARTAL
  • PENDİK
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi