VİP LİKYA YOLU VE DENİZ KEYFİ

DETAYLI  BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

 

1.Gün : Ovacık Kozaağac – Kirme – Faralya 13 Km. Orta Zor)
2.Gün : Likya ve Deniz/Yüzme (Aktaş Plajı – Rocas Roja Plajı Ve Kabak Koyu)
3.Gün : Serbest Gün. Yürüyüş Yapmak İsteyen Arkadaşlarla Yürüyüşe Devam
4.Gün : Kayaköy Yürüyüşü ve İstanbul’a dönüş.

1.GÜN | 13 MAYIS 2021, PERŞEMBE

Sabah erken saatlerde Fethiyede olacağız… Yanımıza sadece gerekli olan küçük bir çantamızı alıp, Ovacıktan ölüdeniz manzaralı Likya yoluna başlayacağız.

Likya yolunun en efsane rotası bizleri bekliyor, Ovacıktan başlayan bu muhteşem rota Babadağ eteklerinden yükselerek Ölüdeniz manzarasıyla bizleri büyülüyor olacaktır.
Yaklaşık olarak 3-4 km lik bir çıkış içeren bu rotada fotoğraf çekmekten kendinizi alamayacaksınız. Kozağaç, Kirme Köyü içinden geçip Faralya ya ulaşacağız.. Kirme köyünde çay molası vereceğiz emin olun çok seveceksiniz. FARALYA ya varıp, manzaraları seyredip, çadırlarımızı kurmak için Kabakta bulunan kamp alanımıza geçiyoruz.

2.GÜN | 14 MAYIS 2021, CUMA

İkinci gün rotamız olan ve inanılmaz zevkli bir rotadır, Kelebekler vadisi üzerinden Faralya – Aktaş Plajı Kabak Plajı rotasını yürüyeceğiz. Rotamız üzerinde inanılmaz görsel güzellikler bulunmaktadır. Rotamız üzerinde görebileceğimiz yerler, Kelebekler vadisi plajı panoramaAktaş PlajıRocas Roja Plajı uygun olursa deniz keyfi yapabiliriz. Rota bitimi olan yer kamp alanımızdır.

3.GÜN | 15 MAYIS 2021, CUMARTESI

(SERBEST ZAMAN VE DENİZ KEYFİ) 

(Bugün isterseniz bizimle yürüyüş yapın isterseniz deniz keyfi yapın 🙂 )

Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra bugün yine zevkli rotalardan biri olan, Faralya – Kabak – Alınca  veya Cennet koyu rotasında yürüyüş yapacağız, biraz zorlu olan bu rotamızda inanılmaz güzellikler sunuyor. Kabak Koyunu tepeden gören muhteşem bir rota, alınca köyünde rotamız son bulacaktır, Alınca köyünde Rodos Manzarası eşliğinde çaylarımızı içip, bizi bekleyen aracımızla otelimize döneceğiz.

4.Gün | 16 MAYIS 2021, PAZAR

Buluşmamızın ardından bizleri bekleyen aracımızla yola çıkıp, Kayaköy’e (Karmylasoss) gidiyoruz,1922 yılındaki mübadeleye kadar Rum’ların ikamet ettiği, bir çeşit açık hava müzesi ve SİT alanı olan Kayaköy eşsiz görselliği görmeye gideceğiz. Kayaköy gezimiz bir saat sürecektir, daha sonra Ölü denizle bütünleşen bir rotada yürüyüş yapacağız. Yürüyüşümüz orman içi rotadır ,

 

Tarih

12 - 16 May 2021
Devam eden ...

Zaman

08:00 - 18:00

Maliyet

1,650.00₺

Konum

Fethiye

Etkinlik Sorumlusu

ORHAN AVCU
Telefon
05324605370
E-Posta
orhan.avcu@gmail.com
QR kod